Firma FALUBAZ POLSKA S.A. S.K.A w 2009r. rozszerzyła swoją działalność o wykonawstwo budowlane. Przedmiotem działalności  jest kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych w zakresie budownictwa użyteczności publicznej, mieszkaniowego (od stanu zero po roboty wykończeniowe, remonty 'pod klucz'). Prowadzimy działania wykonawcze i koordynujące związane z całością przebiegu zleconej nam inwestycji lub określonego zakresu robót. Naszym standardem jest najwyższa jakość wykonywanych prac i satysfakcja Inwestora.
    Zapewniamy pełną kontrolę i nadzór realizowanej inwestycji wraz z prowadzeniem dokumentacji budowy, budżetu budowy oraz przygotowywaniem regularnych raportów.
Współpracujemy z największymi hurtowniami materiałów budowlanych w regionie. Na wszystkie usługi i materiały gwarantujemy, wymagane prawem budowlanym opinie techniczne, certyfikaty oraz świadectwa dopuszczenia do stosowania.

W celu zwiększenia renomy naszej firmy wdrożony został system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015, czego potwierdzeniem jest uzyskanie w dniu 04.12.2016 certyfikatu TÜV SÜD Management Service GmbH.  Certyfikat jest ważny do 03.12.2019 r.