Jesteśmy czołowym producentem wyposażenia sortowni odpadów z bardzo dużym doświadczeniem w tej branży. Do tej pory zrealizowaliśmy 84 instalacje na terenie całego kraju a urządzenia dla techniki ochrony środowiska stanowią istotną część naszej produkcji.
Wieloletnie doświadczenie, własne biuro konstrukcyjno-technologiczne, bogaty park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowany personel - pozwalają nam przedstawić się jako solidny i kompetentny partner.
Nasze maszyny pracują w wielu krajach na całym świecie m in. Rosja, Czechy, Węgry, Bułgaria, Meksyk, Urugwaj, Turcja, Iran, Irak.
Back
Next
Technika środowiska, budowa maszyn, obróbka metali - to główne obszary działalności naszej firmy. W każdym z nich, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych Klientów. Projektujemy i produkujemy: maszyny włókiennicze, sortownie odpadów, elementy maszyn budowlanych i kopalnianych, przenośniki i podzespoły transportu do wyposażenia linii technologicznych w zakładach przemysłu motoryzacyjnego i cementowniach. Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie obróbki mechanicznej, blacharskiej i powierzchniowej. Dostarczamy niezawodność i znakomite rezultaty.