Głównym celem firmy FALUBAZ POLSKA Spółka Akcyjna S.K.A,  jest zapewnienie oczekiwanego poziomu jakości oferowanych produktów oraz usług , zgodnie z wymaganiami Klienta oraz obowiązującymi przepisami prawa.
Posiadamy wdrożony oraz utrzymywany System Zarzadzania Jakością, potwierdzany od 2004 roku certyfikatem wydanym przez jednostkę certyfikującą TÜV SÜD Management Service GmbH.
Ciągłe doskonalony System Zarządzania zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 daje naszym odbiorcom pewność oraz gwarancję wysokiej jakości naszych produktów oraz usług.

Uzyskanie tego certyfikatu jest dla nas kolejnym zrealizowanym etapem w procesie doskonalenia produktów i usług oraz umacniania zaufania naszych klientów i partnerów.
Ranking dziennika gospodarczego "Puls Biznesu":

W 2005 roku wzięliśmy udział w rankingu dziennika gospodarczego "Puls Biznesu" - "Gazele Biznesu", dla najdynamiczniej rozwijających się firm.
Dziennik ten po raz kolejny wyłonił firmy, które niezależnie od koniunktury gospodarczej, z roku na rok odnotowują poprawę wyników finansowych.
Miło nam poinformować, iż dołączyliśmy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu.
Międzynarodowe Targi Przemysłu Lekkiego TEXTILLEGPROM 2008

Serdecznie informujemy,że nasza firma wzięła udział w 31. Międzynarodowych Targach Przemysłu Lekkiego TEXTILLEGPROM 2008, które w dniach 22-26 września odbyły się Moskwie. Nasza oferta i program produkcji wzbudziły szerokie zainteresowanie spośród przedsiębiorców i producentów z Rosji i krajów sąsiadujących. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska. W tym miejscu firma FALUBAZ SA składa również podziękowania Wydziałowi Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie, w szczególności Pani dr Ewie Fischer [I Sekretarz] i Panu Markowi Zielińskiemu [I Radca, Kierownik Wydziału] za przygotowanie stoiska, informacji o firmie w wydawnictwach branżowych ]oraz prezentacji oferty eksportowej i produkcyjnej w Ambasadzie RP dla firm rosyjskich sektora przemysłu tekstylnego.

Chcielibyśmy także złożyć serdeczne podziękowania Panu Borysowi Mihajlowiczowi Fominowi, prezydentowi Rosyjskiego Stowarzyszenia Przemysłu Lekkiego, za odwiedzenie stoiska i zapoznanie się z profilem produkcji firmy FALUBAZ SA oraz udział w prezentacji naszej firmy w Ambasadzie RP w Moskwie. Podczas tego spotkania firma FALUBAZ SA otrzymała - prezentowany poniżej - pamiątkowy dyplom za udział w 31. Międzynarodowych Targach Przemysłu Lekkiego TEXTILLEGPROM 2008
Podziękowania za współpracę
Diamenty Forbesa